אירועים עד 100 איש במסעדה

אירועים עד 100 איש במסעדה – חגיגה קטנה, טעמים גדולים

אירועים קטנים מתאפיינים בתחושה של תשומת לב אישית לכל אורח. כאשר מקיימים אירועים עד 100 איש במסעדה ישנה הזדמנות יוצאת דופן לפנק כל אחד ואחד במעדנים שיתנו לו את ההרגשה של "מלך ליום אחד". מסעדת בוצ'רי דה ברילוצ'ה בתל אביב היא אחד המקומות המושלמים לקיום אירועים קטנים מכל סוג, החל משמחות משפחתיות ועד לאירועי חברה.
 

בסופו של דבר מה שמשאיר את הרושם החזק ביותר לאורך זמן הוא האוכל שאנחנו זוכים לקבל באירוע, וכאן אין מתחרים למה שיכולה להציע מסעדת הבוצ'רי לאורחיה. בשר, יין, שוקולד או גלידה, כל אחד מאלה וכולם ביחד יוצרים חגיגה קולינרית שלא תפגשו בשום מקום אחר.

מסעדת בוצ'רי דה ברילוצ'ה, כפי שמעיד שמה, מביאה אלינו לישראל את האיכות והמומחיות של העיירה ברילוצ'ה שבארגנטינה, עיירה הידועה בבשרים וביינות שלה, כמו גם בפינוקי השוקולד והגלידה אשר מיוצרים בה. אירועים עד 100 איש במסעדה שכזו הם משום כך ללא כל ספק אירועים מהם יוצאים עם טעם של חוץ לארץ, ובעיקר עם טעם של עוד.

בראש ובראשונה יזכרו האורחים את הבשרים שהוגשו להם באירוע. הבשרים מיושנים בצורה מקצועית בחדרי יישון, והנתחים שהגיעו לרמת היישון האופטימאלית נבחרים מדי יום ומוגשים לסועדים. אירועים עד 100 איש במסעדה איכותית כמו הברילוצ'ה כוללים לצד הבשרים גם סלטים ומאפים מגוונים, ולצידם אלכוהול משובח אשר מגיע ממיטב היקבים בארץ ובעולם.

ולבסוף כדי להשלים את האירוע המושלם אי אפשר שלא להזכיר את הקונדיטוריה האיכותית של בוצ'רי דה ברילוצ'ה שבה יוכנו עבור האירוע שלכם קינוחים בלתי נשכחים, שוקולדים חלומיים וכמובן גלידות נפלאות אשר מיוצרות על פי המתכונים הארגנטינאיים המקוריים. אירועים עד 100 איש במסעדה- פינוק אישי ומיוחד.